Superonline Nakil Ücreti!

Serkan K. |

Superonline fiber internet ve tel. hattı kullanmaktaydım. 24 ay taahhüdüm bitmişti, iki ay içinde taşınacaktım. Superonline'dan bir bayan arayıp taahhüdümü yenilersem 10 lira daha avantajlı olacağımı söyledi, ben de kendisine iki ay içinde taşınacağımı, bunun bir sorun olup olmayacağını sordum. Taşındığınız zaman adresinize nakil yaptırabilirsiniz dedi, kabul ettim. Bana nakil ücretinden kesinlikle bahsetmedi.

Nakil işlemi gerçekleşti ve Superonline faturama 100 TL nakil ücretini yazdı. Bunun adı müşteriye yeterince bilgi vermeden, kasıtlı olarak bilgi saklayarak müşteriyi kandırmaktır. Bana nakil ücretinden bahsedilmiş olsaydı taahhüt vermez, yeni adresimde sıfırdan başvururdum.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serkan K.
  10 Kasım
  11:25

  çağrı merkezi kayıtlarını dinlediklerini ve bana 100 tl nakil ücretinden bahsedildiği söyleniyor, bana da ancak savcılık kararıyla dinletebilirlermiş, yani bize inanmak zorundasın istersen git mahkemelerde uğraş diyorlar. Taahhüdün bitmesini dört gözle bekliyorum.

 • 03 Kasım
  16:48

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  "Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,"
  TURKCELL SUPERONLINE