06 Haziran 2013

Superonline Nakil Ücreti!

4 ay önce, ofisimizi taşımamız nedeniyle yeni taşındığımız binada fiber altyapısı olmadığı için nakil yapamadık. Adsl bağlayalım ancak 1 haftada olur dediler, Ttnet 1 günde bağlayabildiği için mecburen tercih ettik. Ancak bize verdikleri altyapı firmasının 1 ayda bağlanır sözüyle aboneliğimizi iptal ettirmedik.

Hizmet dondurma işlemi de yapılmadığından 4 aydır almadığımızın hizmetin bedelini taahhüt olmadığı halde ödüyor bekliyoruz. Bugün altyapı geldi ve nakil başvurusu yaparken 100 TL nakil bedeli istediler. Yeni aboneliğe taahhüt karşılığı ücretsiz yaptıkları işlemi eski abonelerine hak olarak görmüyorlar. Taahhüt yapabileceğimizi belirttik yardımcı olmadılar ve iptal ettirdik.

Emre 45 Okunma

Cevaplar

  • Emre10 Haziran 2013

    Bu yazi sikayetime bir cevap niteligi taşımıyor. Telefonla arayan soran yok. Cevaplarini da buradan paylasacagim.

  • Superonline Temsilcisi06 Haziran 2013

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön