24 Ekim 2016

Superonline Nakil Sorunu.

17.10.2016 tarihinde mevcut internetimin yeni evime nakil edilmesini talep ettim. 96 saatte bu işlemin gerçekleşeceği belirtilmesine rağmen nakil işlemim sağlanamamıştır. Üzerinden bir hafta geçti, çağrı merkezini defalarca aramama rağmen; aciliyetini iletiyoruz bilgisi veriliyor sürekli tarafıma. Aciliyet iletilmesine rağmen sorunumun çözülmemesi de bir hayli tuhaf. Demek ki aciliyet belirtilmese süre daha da uzayacak.

Yeni abonelere gösterilen ilgi alaka ve çözüm süreci; mevcut olan aboneler için geçerli değil sanırım. Ne de olsa taahhüdü var mantığı ile hareket ettiklerinden olsa gerek. Müşteriyi mağdur değil, memnun etme yolunu seçmenizi tavsiye ederim. İşim gereği internete ihtiyaç duymaktayım ve daha fazla mağdur olmak istemiyorum.

Ferhat 50 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi03 Kasım 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 03.11.2016 14:07’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

  • Ferhat 27 Ekim 2016

    Ne incelemeymiş arkadaş yap yap bitmedi. Çağrı Merkezini aradığımda "turkcell'e bağlan hayata" müziği çalıp çalıp duruyor. Sizinle İnternet'e bağlanamıyoruz daha, hayata nasıl bağlanalım?

  • Superonline Temsilcisi24 Ekim 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön