27 Ekim 2015

Superonline Nakil Sorunu!

1 haftadır Superonline nakil işlemimi gerçekleştiremedi. Türk Telekom altyapısından kaynaklanan problem olduğu için servis olmadığını belirttiler. Kendiniz Türk Telekom'a başvurun diyorlar. İptal ettirmek içinde belge istiyorlar. Ben iptal ettirmek istemiyorum hizmet almak istiyorum şimdiye kadarki memnuniyetim maalesef biranda sıfırlandı.

Guclu 16 Okunma

Cevaplar

  • Guclu02 Kasım 2015

    30,10,2015 tarihinde Telekom'dan kaynaklanan sorunu kendi çabalarımla çözdüm daha önceki görüşmelerde Superonline yetkilisi sorunu çözemediklerinden dolayı Superonline sözleşmesini iptal etceklerini söyleyip onay istediler mecburen çözülemicek sorun var diye onayladım kendileri müşteri kaynaklı problem olmadığını bile bile 59 TL'yerine 127 TL'lik iptalden dolayı fatura kesmişler... Son 3 gündür defalarca arayıp iptal işlemini revize edip nakil işlemine tekrardan başlamalarını rica edip hizmet almaya devam edeceğimi memnun oldugumu belirtmiştim ama bu 127 TL'lik faturayı görünce şok oldum. Yetkililerden telefonla görüşmelerder net bir cevap alamıyorum!

  • Guclu02 Kasım 2015

    turktelekomdan kaynaklanan sorunu bireysel olarak çözmem gerektiği söylendi...

  • Superonline Temsilcisi27 Ekim 2015

    Müşterimizin nakil talebi ile ilgili şikayetinin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön