Superonline Nakil Sorunu!

Ozan O. |

Yaklaşık 15 gündür yeni taşındığım eve mevcut aboneliğimin nakili ile uğraşıyorum ve bugün pes ettim. Anladımki Superonline kesinlikle Telekom ile iletişim sağlayamıyor. Önce Telekom'a yönlendirdiler eve hat çekilecek dediler. Telekom 2 kez geldi gitti. Hat tamam dedi. Superonline geldi hat yok dedi. Tekrar Telekom'a yönlendireceğiz dedi. Ben bu sırada işimden gücümden 3 kez izin almışım evde beklemişim. Arada elektrikçi lazım dediler ona da boş yere para verdim. Sonuç sıfır. Evimde internet yok. Ben aboneliğimin iptal talimatını verdim.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Mayıs
  13:13

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 18.05.2015 13:13 tarihinde aranarak görüşülmüştür ve müşterimize bilgi verilmiştir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 18 Mayıs
  10:01

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE