Superonline Nakil Sorunu.

Yunus Ö. |

08.12.2014 tarihinde saat 21:27 Superonline aradım. Bir bey çıktı telefona yeni taşındığımı ve adresimi verdim. 8 dakika görüşme sürdü. Benim yeni taşındığım adreste TTNET olduğunu o binaya hizmet veremeyeceğini söylediler. Cezasız bizi çıkarabileceğini iletti. Sonra 22:03 tekrar aradım. Bu sefer bir bayan çıktı toplam 13 dakika görüştük.

Bu görüşmelerde 3 defa beni 1 dakika bekletti. Hayır hizmet verebiliriz fakat fiber olmaz ceza ödemezsiniz dedi. 3 bekletmeden sonra hem ceza ödeyeceksiniz hem fiber olmayan internet alacaksınız dedi. Sırası ile BİMER, Sanayi bakanlığı ve idari mahkemeler, tüketici mahkemelerinde hakkımı arayacağım. TTNET ile aranızdaki protokol tüketiciyi mağdur.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yunus Ö.
  08 Şubat
  10:55

  Superonline beyefendileri sen arama sonra paylaş de. Taaddüt bittiği gün benim evimde sizde biteceksiniz.

 • Yunus Ö.
  08 Ocak
  13:08

  Birde üstüne bana 150 TL cihaz bedeli almış. Fiberden beni yalına taşıdı ve cihaz bedeli 150 TL aldı sakııııın Superonline almayın

 • Yunus Ö.
  18 Aralık
  14:24

  kimse tarafımız ile iletişime geçmedi bekliyoruz efendim. süperonline abonesi olmak isteyenler ve bizim gibi telefondan tahüd verenler yarın taşınacaklarını ve işin içinde ciddi tekelleşme olduğunu gittikleri binada türktelekom varsa ceza ödeyeceklerini bilsinler

 • 10 Aralık
  01:27

  "Müşterimizin nakil talebi ile ilgili şikayetinin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE"