Superonline Nakil Sonucunda İnternetim Bağlanmadı.

Eren Y. |

2 aydır internetimi nakil ettirmek için uğraştım sonunda nakil işlemini tamamlayabildik. Fakat sorunlar bitmiyor hala internet bağlantım yok. Görüşmelerimde hep genel bir sorundan bahsediliyor ve top T***'a atılıyor. T****'la görüştüğümde ise genel bir sorunun olmadığı söyleniyor. Aynı binada t*** kullanıcıları sorunsuz internet kullanırken 2 aydır internetimi kullanamıyorum, ben durumu anladım Superonline'nin ekibi olmadığı için T****'a muhtaç kalmış durumda ve t*** yetkilileri ve ekiplerinin keyfini bekliyoruz çünkü Superonline ben olayın takipçisi ne de çözüm merkezi. İnternet firması seçerken sadece hız kota ve paraya bakmamak gerekiyormuş biraz geç anladım artık bir çözüm beklentim bile kalmadı bu firmadan.

Etiketler :

Bağlantı Hızı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Eren Y.
  24 Eylül
  14:09

  Ya 2 buçuk ayda ne interneti taşıdınız ne bağlantı sagladınız. En sonunda cayma bedeli almadan aboneliğimi iptal ettim iptal içinde kaç kere faks gönderdim bilmem bir hafta da iptal için ugrastım sonunda kurtuldum başka bir firmadan abone aldım aynı gün gelip kurup interneti açıp gittiler toplam 3 dk sürdü sonunda kurtuldum sizden

 • 19 Eylül
  15:20

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 16.09.2016 14:08 ’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 16 Eylül
  12:28

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE