26 Ekim 2016

Superonline Nakil Sonrası Kaliteli Hizmet Vermiyor.

2015 Temmuz ayında yalın ADSL net bağlattım. 64 TL fatura tutarı ile 2 yıl taahhütlü. Sürekli olarak bağlantı problemi yaşadım. İlk başlarda sonra bir seviyeye sabitlendi, net kullandım bir yıl. Daha sonra başka adrese taşındım nakil yaptırdım 3 ay oldu. Bir gün sağlıklı net kullanamadım. Ben bu kadar saçma sapan bir kurum görmedim. 500 tane arıza kaydı açtırdım bir çözüm bulamadılar. 16 çıkması gereken hız 1 ya da 2 en fazla 3 çıkıyor. Arıyorum, çözüm istiyorum kayıt alındı diyorlar ama dönüş yapan ya da sorunu çözen yok.

Hizmet sağlanamıyorsa kapatalım interneti diyorum, taahhüt bedeli çıkarıyorlar. Diyorum ki benden kaynaklı bir sorun yok, hizmet sağlayamayan sizin kurumunuz, ben interneti kullanmak istiyorum, eğer ki yaptığım sözleşmedeki şartlar sağlanırsa ama bu şekilde kullanamadığım çok kötü bir internete ben neden 60 TL fatura ödeyim dediğimde iptal edemiyoruz diyorlar.

Emrah 80 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi26 Ekim 2016

    Şikayetinizin çözümü için sizi gün içerisinde aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

  • Superonline Temsilcisi26 Ekim 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön