Superonline Nakil Skandalı!

Murat Can S. |

Superonline interneti 1 ayda taşındığım eve aktaramıyorlar. Tarafıma yeni sözleşme ileteceğini söylüyorlar. Sonrasında kendiliğinden iptal ediyorlar talebimi. Yeniden arıyorum bu sefer önceki arkadaş yanlış söylemiş önce aktarım yapılacak sonra taşınacak diyor. o talebi de zaman aşımından iptal ediyorlar hiçbir işlem yapmadıkları için. Noterden fesih name gönderiyorum cevap bile vermiyorlar ve fatura kesmeye devam ediyorlar. İstediğiniz kadar arayın hiçbir yetkiliye ulaşamıyorsunuz genel müdürlükten. Çağrı merkezi personeli size telefonda bağırıyor ve asla dinlemiyor tek derdi sizi başka birine aktarmak. Rezaletin böylesi, 2 aydır sürünüyorum.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat Can S.
  12 Ocak
  08:19

  Çözmediler ki sorunumu.

 • 05 Ocak
  16:54

  "Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış ve müşterimiz ile 05.01.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize yararlandığı kampanyanın iptal koşulları hakkında bilgi verilmiştir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE"