Superonline Nakil Sırasında Diğer Hattımı Kapattırmadı!

Murat T. |

2013 yılı mayıs ayı başında internet ve telefon hattımı Ttnet'ten superonline'a taşımaya karar verdim. Satış kısmında bizim abone olarak nakil için hiç bir şey yapmamıza gerek olmadığını söylediler. Fakat Turkcell Superonline'a geçtikten 3 hafta sonra öğrendik ki Ttnet internet hattımız halen açık gözüküyor. Bu şu anlama geliyor. Her iki tarafa fatura ödemeye devam ediyorum.

Konuyla ilgili Turkcell Superonline çağrı merkezini aradım. Bana yanıt olarak 13 mayısta kapatma başvurusunun ttnet'e yapıldığını söylediler. Ttnet'i aradım herhangi bir başvuru yok internet hattınız halen açık dediler. Bizzat gidip telekom müdürlüğüne gelerek kapattırabilirsiniz dediler. Bu takibi superonline yapmalı.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat T.
  19 Temmuz
  11:16

  Superonline nakil sırasında adsl hat kapattırma işlemi yapmıyormuş. Satış elemanları bizi kandırmış. Kapattırma işlemini kendimiz yaptırmak zorunda kaldık.

 • 12 Haziran
  11:44

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE