Superonline Nakil Sıkıntısı!

Erdinç T. |

Bundan yaklaşık üç ay önce TTNET'ten Superonline'a geçiş yaptım. Bana ev telefonu içinde paket programına geçtiğim söylendi. İnterneti taşıdılar onda sorun yok, ancak ev telefonunu hala nakil etmediler. Üç ay önce Telekom nakil için red verdi dediler. Ben o gün Telekom'la sorunu çözdüm ve müşteri hizmetlerini arayarak nakil edebileceklerini söyledim. Bana tamam en kısa zamanda nakil işlemini halledeceklerini söylediler. Maalesef üç aydır hala ev telefonunu nakil etmediler.

Ben ev telefonunu kullanmıyorum sadece internet için açık tutuyorum. Superonline nakil etmediği için ben ayrıca Telekom'a fatura ödüyorum. Bunu defalarca Superonline müşteri hizmetlerini arayarak dile getirmeme rağmen ne yazık ki bir sonuç alamadım. Verdikleri taahhüdü yerine getirmediler. İptal ettirmeye kalkarsam 450 TL ücret ödemeniz lazım diyorlar. Mağdurum ve sizden yardım etmenizi rica ediyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Devir/Nakil

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Ekim
  00:33

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 23.08.2016 18:25’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Erdinç T.
  03 Ağustos
  16:15

  Ben ne zaman arasam hep aynı cevabı aldım ama üç aydır ne sorunumu çözdüler ne beni aradılar Artık inanmıyorum.

 • 03 Ağustos
  16:11

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE