Superonline Nakil Problemi.

Yusuf G. |

20 gündür nakil problemi yaşıyorum T***'e adresimi yanlış bildirmişlerdi sonra T***'ten kaynaklı hata dediler ve sonra operatörlere yalvararak adresimi değiştirmeme rağmen 20 gündür nakil işlemim gerçekleşmedi her gün aradığım halde aynı şeyleri söyleyip kapatıyorlar. Hayatımda tanıdığım en kötü internet sağlayıcı telefonla şikayet birimleri bile olmayan vasat bir firma.

Etiketler :

Devir/Nakil

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yusuf G.
  02 Haziran
  17:00

  Hiç bir bilgilendirme yapılmamıştır hala beklemekteyim ve saçma sapan adres onayından başka hiçbir işlem yapılmamıştır

  Mağduriyetim artmış ve yasal süre olan 2-8 gün içinde nakil işlemimi gerçekleştirmediğiniz için kapatma işlemini de tahahhüt altında iptal etmediğiniz için hukuki yollara başvuracağım

 • 02 Haziran
  11:26

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 02.06.2016 11:14’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 01 Haziran
  15:36

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE