Superonline Nakil Nedeniyle Taşındığım Apartmana Network Hizmeti Hala Gelmedi!

Yasin Y. |

Ankara Keçiören bağlarbaşında ilk oturduğum binada Superonline olması nedeniyle 24 ay taahhüt ile bağlatma gafletinde bulundum. Yeni taşındığım apartman aynı mahallede ve yan binada söz konusu bağlantı var. Bulunduğumuz apartmana 3 aydan beri bağlantı yapılamadı. Bu mudur sizin hizmet anlayışınız. 3 kez müşteri hizmetlerini aradım Network birimi çok derin özel bir yapıymış bulunduğumuz yere ne zaman bağlantı yapılacağı konusunda bir bilgi vermeleri mümkün değilmiş.

Bu Network birimi hangi gezegende bir öğrenebilsem ben arayı arayacağım. Yazık size bu kafa ile çok uzun ömürlü olmazsınız. Sözleşmem askıda süre bitsin ve bağlanmasın siz ondan sonra gelin benden vermediğin hizmetin faturasını isteyin.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Şubat
  15:55

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 04.02.2016 15:55’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Yasin Y.
  01 Şubat
  18:38

  Yaptığınız profesyonel ve kurumsal şirket mantığı ile bağdaşır bir tarafı yok. Kaç gün oldu sizinle görüşeli. Komik duruma düşüyorsunuz haberiniz yok. Yazık.

 • Yasin Y.
  28 Ocak
  12:38

  Geçen yine buradan şikayette bulunmam üzerine beni arayıp altyapı kazı ile ilgili derhal Network birimi ile görüşüp sözde beni arayacaklardı. Bu görüşme olalı 1 hafta oldu ne arayan var ne de dönen. Sanırım Network birimi uzayda. Onlarda ulaşamıyor. Bunların hepsi delil iptal ettircem az kaldı. !

 • 21 Ocak
  09:31

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE