Superonline Nakil Mağduriyeti!

Ali K. |

24.03.2014 tarihinde Superonline internet hizmetinden faydalanmaya başladım. O gün kurum yetkilisi olarak evime kadar görüşmeye gelen -kurumunuzda çalışan Ç*** bey- adında beyefendiye tayin olacağımı, bu tayin olduğum yer de (KONYA-SELÇUKLU) hizmetin devam edip edemeyeceğini sorduğumda hiçbir şekilde extra ücret alınmadan, hiçbir şekilde aylık ödeme tutarında değişiklik olmadan ve taahhüt süresiyle ilgili herhangi bir değişiklik olmadan nakil işleminin gerçekleşebileceğini beyan etmiştir. Ancak şu anda gerek telefondan müşteri temsilcisi ile gerek ise bizzat bayii ye giderek nakil işlemini talep ettiğim halde şahsımdan extra para talebinde bulunulmuş ve işlem yapılmamıştır.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali K.
  27 Eylül
  20:20

  Hiçbir şekilde çözüm üretilmemiş ve mağduriyetim giderilmemiştir. Bundan sonra hiçbir suretle bu şirket ile çalışma yapmayacağım ve çevremde bulunan insanları bu firmanın hiçbir şekilde müşteriye değer vermediğini, hiçbir suretle kendilerinden kaynaklanan problemleri dahi çözmediğini ve bu firma ile çalışılmaması gerektiğini hizmet alınmaması gerektiğini iletip bilgilendireceğim!...

 • 18 Eylül
  09:41

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE