Superonline Nakil İşlemlerim Çözülmedi.

Burak E. |

13 gün önce nakil işlemleri için başvuruda bulundum hala çözümlenmedi. Müşteri ilişkilerini 5-6 kere aramama rağmen her seferinde söyledikleri bayiye iletiyoruz aciliyetinizi oldu. Ya arkadaşlar, ya bu bayiler sizin müşteri hizmetlerinizi dolayısıyla müşterilerinizi dikkate almıyor ya da Superonline müşteri hizmetleri defalarca aramama rağmen beni dikkate almıyor hiçbir şekilde sorunum çözülmüyor ben mağdur oluyorum. İşimi internet üzerinden yapıyorum sürekli para kaybediyorum yeter artık bu nasıl saçmalıktır!

Etiketler :

Devir/Nakil

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Eylül
  15:55

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 21.09.2016 20:28’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 19 Eylül
  09:40

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE