Superonline Nakil İşlemleri Yapılmadı!

Serkan B. |

Superonline'a geçmek için babamı ikna etmişler. Taahhüdümüzü bozduğumuz için gelen cezanında 350 TL'sini de ödeyeceklerini söylemişler. İnternet oldukça yavaş olduğu için vazgeçmek istedik çünkü "3 ay içinde Superonline'ı beğenmezseniz geçiş yapabilirsiniz herhangi bir taahhüt bozma cezası ödemeden" demiş babamı bilgilendiren Superonline çalışanı. Fakat bilişim kanunları gereği 3 ay içinde vazgeçtiğimiz servis sağlayıcısına dönemezmişiz. Superonline'a mecburuz yani. Taahhüt bozma cezasını ödesinler dedik. 300 TL'den fazla gelmez dedikleri ve zaten Superonline 350 TL'ye kadar ödüyor dedikleri ceza 557 TL geldi. Avukat parasıyla 827 TL olmuş. Ödemenin nasıl olacağını sorduğum Superonline "biz faturadan düşeriz hem de sadece 120 TL'sini öderiz, başka da ödeme yapmayız" dedi. Çok acı bir deneyim oldu. Zararımızın ödenmesini arz ederim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Devir/Nakil

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Ekim
  14:19

  Şikayetinizin çözümü için sizi gün içerisinde aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

 • 07 Ekim
  09:27

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE