Superonline Nakil İşlemleri Tamamlanmadı!

Emine A. |

30 Aralık 2015 çarşamba günü interneti, yalın internete dönüştürülüp adres değişikliği yapmalarını talep etmeme rağmen bugün 23 Ocak 2016 tarihinde hala sonuç alamadım. Müşteri temsilcisini aradığımda (Altı kez aciliyet belirtmeme rağmen) hala işlemlerimin devam ettiğini söylüyorlar. İlk başvurduğumda yedi iş günü içerisinde işlemimim tamamlanacağını belirtmelerine rağmen ben hala taş devri döneminde yaşıyorum sayelerinde. Ya da ben yanlış mı sayıyorum? Daha 7 iş günü dolmadı herhalde. Servis size hiçbir şekilde bilgi vermiyor. Ne de olsa faturalarınız ödeniyor, gerisi boş demek ki...

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Devir/Nakil

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Ocak
  11:34

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 25.01.2016 11:33’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 25 Ocak
  09:05

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE