Superonline Nakil İşlemini Neredeyse 20 Gündür Yapamadı!

Elif G. |

Superonline Turkcell TV kullanıyordum, taşındım. Taşındığım yerde TV kullanmak için altyapı olmadığından dolayı ADSL internete çevirmemiz gerektiğini söylediler. Tamam dedik ama bizi 3 haftadır oyalıyorlar. Port yok cevabı geldiğini söylediler 3 kez ama ben Şikayetvar sitesine şikayet edeceğim sizi diyince 3 gün önce port bağlandı. Şimdi arkadaşlar arayıp sözde randevu alacaklarmış interneti bağlamak için ama ne arayan var yine ne soran. Superonline kendinden soğuttu. O kadar memnundum ki öncesinde. Bu kadar zor mu? Çağrı merkezindeki bay ve bayanların hepsi farklı yönlendiriyor. Sonuç istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Devir/Nakil

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Elif G.
  03 Mayıs
  14:28

  Superonline a buradan şikayetimi bildirmem üzerine hemen nakil için çalışan gönderdiler ama kendi telefonuna kimliğimin fotoğrafını çekmek istedi, ben izin vermeyince benden önceki bütün müşterilerin kimliklerini bana gösterdi,1000lerce kimlik vardı telefonunda. Bu kadar dolandırıcılık olan bir ülkede bu ne kadar doğru, ne kadar güvenilir? Çağrı merkezindeki bayanda biz bilgilerinizi koruyoruz diyor. Ne yapıcağımı şaşırdım, nefret ettirdi Superonline dikkatli olsun herkes... . Kimlik bililerinize dikkat.

 • 02 Mayıs
  16:07

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE