Superonline Nakil İşlemimi Yapmıyorlar.

Sinem O. |

17 Ekim tarihinde yeni evime taşındım ve nakil için aradılar daha önceki evimde internet olduğu için bağlanamamıştı. Yeni adresimi verdim ve o sırada sistemsel bir hata oldu aranacaksınız dendi ancak aranmadım nakil işlemi 2iş günü içinde olması gerekirken bir haftadan uzun süredir bekliyorum kullanmadığım internetin faturasını ödeyeceğim için çok sinirliyim. Bu arada çağrı merkezini kaç kere aradım bilmiyorum. Açıklama yapamıyorlar. Ya da hiç ulaşanıyorum. İnternet olmamasından dolayı ciddi zarara uğradım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Devir/Nakil

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Ekim
  16:43

  Şikayetinizin çözümü için sizi 0850 222 0 222 nolu hattan 26.10.2015 15:42:38'de aradık ancak ulaşamadık. Gün içerisinde bu numaradan tekrar arama gerçekleştireceğiz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 26 Ekim
  11:12

  Müşterimizin nakil talebi ile ilgili şikayetinin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE