Superonline Nakil İşlemimi Gerçekleştirmiyor...

Fırat A. |

Superonline nakil işlemleri için süre olarak 2-7 gün arasını tanımlamaktadır. Ancak aynı ilçe içinde yapılacak basit bir nakil işlemi sebebiyle bugün 12. güne girdik ve henüz bağlantı yapılmadı. 8. günden itibaren her gün arayıp durumu sordum, 5-6 sefer farklı farklı müşteri temsilcileriyle görüştüm. Mağduriyetimi bildiklerini, konuyla ilgili olarak yetkili birimlere acil koduyla talepte bulunacaklarını bildirdiler. Ancak henüz hala bir gelişme yok. Benim işim gereği akşamları internet kullanmam gerekiyor, işimle ilgili sorumlulukları yerine getiremediğimden, çalıştığım iş yerinin maddi kayıpları var, kişisel olarak da güvenilirliğim sarsıldı.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Devir/Nakil

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fırat A.
  17 Ağustos
  15:28

  2-7 gün arası nakil taahhüt ediliyor ama 19. gün henüz çözüm yok:)

 • Fırat A.
  14 Ağustos
  10:23

  Bugün 15. gün, henüz çözüm yok, müşteriyi memnun eden bu sorun çözme tekniğiniz için teşekkür etmeyi borç bilirim:)

 • Fırat A.
  13 Ağustos
  10:39

  Evet 14.gün, henüz bir çözüm yok, beklemeye devam. 70 gün taatüdlerini acaba ben 7 gün diye mi anladım?

 • Fırat A.
  12 Ağustos
  10:33

  Bugün 13. gün ve hala çözüm sağlanmadı, maksimum 7 gün içinde nakil işlemlerinizin tamamlanacağını söylüyorsunuz ama ben hala burada size cevap yetiştiriyorum. Zaten yukarıda verdiğiniz otomatik mesajda çok yardımcı ve açıklayıcı oldu, cevap verme şekliniz bile marka değerini yerlerde süründürüyor, böyle müşteri memnuniyeti sağlanamaz.

 • 11 Ağustos
  12:12

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE