11 Ağustos 2015

Superonline Nakil İşlemimi Gerçekleştirmiyor...

Superonline nakil işlemleri için süre olarak 2-7 gün arasını tanımlamaktadır. Ancak aynı ilçe içinde yapılacak basit bir nakil işlemi sebebiyle bugün 12. güne girdik ve henüz bağlantı yapılmadı. 8. günden itibaren her gün arayıp durumu sordum, 5-6 sefer farklı farklı müşteri temsilcileriyle görüştüm. Mağduriyetimi bildiklerini, konuyla ilgili olarak yetkili birimlere acil koduyla talepte bulunacaklarını bildirdiler. Ancak henüz hala bir gelişme yok. Benim işim gereği akşamları internet kullanmam gerekiyor, işimle ilgili sorumlulukları yerine getiremediğimden, çalıştığım iş yerinin maddi kayıpları var, kişisel olarak da güvenilirliğim sarsıldı.

Fırat A. 83 Okunma

Cevaplar

 • Fırat A.17 Ağustos 2015

  2-7 gün arası nakil taahhüt ediliyor ama 19. gün henüz çözüm yok:)

 • Fırat A.14 Ağustos 2015

  Bugün 15. gün, henüz çözüm yok, müşteriyi memnun eden bu sorun çözme tekniğiniz için teşekkür etmeyi borç bilirim:)

 • Fırat A.13 Ağustos 2015

  Evet 14.gün, henüz bir çözüm yok, beklemeye devam. 70 gün taatüdlerini acaba ben 7 gün diye mi anladım?

 • Fırat A.12 Ağustos 2015

  Bugün 13. gün ve hala çözüm sağlanmadı, maksimum 7 gün içinde nakil işlemlerinizin tamamlanacağını söylüyorsunuz ama ben hala burada size cevap yetiştiriyorum. Zaten yukarıda verdiğiniz otomatik mesajda çok yardımcı ve açıklayıcı oldu, cevap verme şekliniz bile marka değerini yerlerde süründürüyor, böyle müşteri memnuniyeti sağlanamaz.

 • Superonline Müşteri Temsilcisi11 Ağustos 2015

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön