Superonline Nakil İşlemimi Gerçekleştirmiyor!

Mehmet Hande D. |

Şirketimize 2 ay içerisinde gelecek denilerek bizi taahhüt altına alıp yanıltmak kaydıyla sattıkları ve 2 yıla yakın süredir kullandığımız Süper Superonline hattımızın nakli için yapmadığım görüşme ve aramadığım numara kalmamasına rağmen (kurumsal müşteri olmama rağmen) hiçbir çözüm üretilemedi.
Çaresizler ordusuna bende katıldım. Şimdi buraya çözüm için 0850' li numaralarından kendilerine ulaşabileceğimi söyleyecekler ama orayla da çözülmüyor. Sonuç olarak şirketimize ve bize yaşattıkları iş ve süre kaybı sağ olsun bizi yeterince zor durumda bıraktılar.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Hande D.
  09 Eylül
  11:35

  Bugün telefon transferimizi TürkTelekomda aynı santralde kalacak diye bildirdikleri için TürkTelekom hiçbirşekilde kayıdı tamamlamıyor. Santral ve bölge değişikliği bildirmemişler. Yaptıkları işten bi haber tavırları ve sürekli telefondaki kişilerin aciliyeti bildiriyoruz cevaplarından başka hiçbirşey yok.

 • 09 Eylül
  02:35

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE