Superonline Nakil İşlemimde 1 Aydır Oyalıyor!

Ali P. |

İstanbul Bostancı'da ki evimden şileye taşındım. 27 Temmuz 2015 tarihinde nakil işlemlerini Superonline müşteri hizmetlerinden hallettim, müşteri temsilcisi 7 iş günü içerisinde hizmetimin açılacağını söylediler. Bugün ayın 25.08.2015 aradan bir ay geçti. Bu süre zarfında 7 kere aradım müşteri hizmetlerini bana alay eder gibi her seferinde 31.07.2015'de aran mısınız ulaşılamamış deniyor.

Tamam aciliyetini belirtiyoruz diyor ama ne arayan var ne soran çok mağdur ettiler beni benden önce de yine nakil işlemleri olan bir arkadaşıma da aynı sorunları yaşatmışlardı o uyarmıştı ben dinlemedim Superonline aldım bunu okuyan olursa bu konulara dikkat etsin ve mağdur olmasınlar eminim diğer operatörler daha.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Devir/Nakil

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali P.
  18 Eylül
  18:33

  Sonunda BTK denetim kurumuna şikayet ettim. Ayni hizmeti sağlayamadıkları için üyeliğinizi taahhüt farkını ödemeden ayrilabilecegimi söylediler bende bugün iptal için başvurdum. Şikayetimden bugüne Kadar'da hala aramadılar.

 • Ali P.
  02 Eylül
  08:56

  bugün'e kadar hala aranmadım. Artık soleyecek cümle bile bulamıyorum. Ne kadar kurumsal olmadığını gösterdin. Anlaşmamı nasıl fes ederim yardımcı olabilir misiniz?

 • Ali P.
  27 Ağustos
  23:33

  Bana Bir dönüş sağlanmıyor bu gidişle anlaşmamı fes edeceğim.

 • 26 Ağustos
  11:21

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE