10 Eylül 2013

Superonline Nakil İşlemim Tamamlanmadı!

Turkcell Superonline aboneliğimi 02.08.2013'de nakil talebinde bulundum. Fakat nakil işlemlerinde adres Türk Telekom ekiplerine yanlış verilmesi nedeniyle 27.08.2013'de naklin tamamlandığını öğrendim. Bu süreçte Türk Telekom ekibine 3 kez boş bir inşaatın adresini verdiklerini ekipten arayanların belirtmesi üzerine şaka olduğunu düşünüp müşteri hizmetlerini arayarak taahhüt ettikleri hizmeti sağlayamayacaklarsa aboneliğimi feshetmelerini talep ettim. Akabinde bu süre zarfında doğacak olan faturayı kabul etmediğimi belirttiğimde, tarafınıza yansıtılacak fatura olmayacağını ilettiler. Fakat 7 günlük bir fatura çıkarıldığını öğrendim. Böyle bir sorunun bilinmesi gerekir.

Ezgin 43 Okunma

Cevaplar

  • Ezgin18 Eylül 2013

    2 ay içerisinde sadece 3 gün internet hizmeti sağlayabildiler. Şuan itibariyle yine internetim yok. En son Pazartesi günü arayıp sorunumu ilettiğimde yaklaşık yarım saatlik bir telefon görüşmesi sonunda bana denilen "modeminiz bozuk olabilir, en yakın bayimize gidip yenisini almanız gerekiyor"dediler ve gidip aldım. Yeni modemi taktığımda yine çalışmıyordu. Yine aradım ve tam bir saat müşteri hizmetlerinde teknik ekipte yer alan kişilerle konuşmamıza rağmen ve defalarca modemi resetlemelerine rağmen yine internet erişimim bulunmamaktadır. Ayrıca tarafıma iletilen bir durumu da iletmek istiyorum. Evimde 2 adet laptop, 1 adet tablet ve 2 adet akıllı telefonum olmasına rağmen tarafıma iletilen farklı bir pc temin etmemi ve o şekilde bağlanmayı denememi istediklerinde, bu tarz problemlerinde yerinde çözebilecek bir ekiplerinin olup olmadığını sorduğumda ise bu tarz sorunlarda bu ekiplerini kullanmadıklarını ilettiler. Şimdi Superonline yetkililerine bazı sorularımı iletmek istiyorum. 2 ayda sadece 3 günlük erişim sağlayabilmiş, bu süre zarfında yine turkcell olan cep telefonundan istisnasız neredeyse her gün MT'nizi aramış ve halen daha sorunlarını giderilmemiş bir müşterinizin daha ne yapması gerekir?

  • Ezgin12 Eylül 2013

    Halen daha sorunum çözülebilmiş değil. Neredeyse 1,5 ay olacak hizmet sağlayabilmiş değiller. Müşteri hizmetleriyle görüşmelerde bir üst yöneticiyle asla görüşemiyorsunuz. Biz sadece kayıt alabiliriz deyip başkaca bir işlem yapmamaktalar. Ayrıca iletmek istediğim bir diğer konu da yalın internet hizmeti verdiklerini söyleyipte 2 ay boyunca da telefon faturası ödettirdiler. Günlerdir telefon görüşmesi yapmaktan, her seferinde yeni bir MT'ye derdimi anlatmaktan çok yoruldum.

  • Superonline Temsilcisi11 Eylül 2013

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön