Superonline Nakil İşlemim de Sorun Çıkarıyor!

Kübra Ö. |

Bulunduğum bölgede fiber internet bağlantım bulunmaktaydı. Ancak taşındığım adreste telefon dahil hiçbir alt yapının bulunmadığını bana bildiren Superonline ekibindeki arkadaşımızın üzerine 50 kere arandım. Alt yapı yok dendiği takdirde yeniden talep oluşturuyormuşuz! Hem alt yapı yok diyorsunuz, hem kullanımı kapatmıyorsunuz, hem sorunu çözmeyip uzatıyorsunuz, çalışanlarınızdan da bihabersiniz!

Kendi çalışanınızın "alt yapınız yok" şeklinde verdiği bilgiyi ya hiçe sayıyorsunuz ya da insanları bu şekilde taciz etmek hoşunuza gidiyor. Taahhüdü imzalamadan önce her şey çok güzel ama! Sorun düzeltilmediği halde hukuki işlem başlatacağım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Devir/Nakil

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kübra Ö.
  08 Mayıs
  17:50

  Halada durum çözüme kavuşabilmiş değil. 1 ay önce iade ettiğim modemin irsaliyesi için günde 20 tane mail atıyorum. Bir türlü mutabık olamadık. İlgisiz alakasız bir kurum!

 • Kübra Ö.
  14 Nisan
  13:36

  Tarafınızdan herhangi bir ulaşım sağlanmamış olup sürecin ilgisiz ve sorumsuzca devam ettiğini bildirmek isterim. Üstelik yavaş ilerleyen süreçte faturanız kullanım yapılmamasına rağmen tarafıma yansıtılmaktadır. Konuyla ilgili tazminat davası açmış bulunmaktayım. Diğer arkadaşlara da tavsiyemdir. 16 gündür çözülemeyen bir sorunla uğraşmak yerine hukuksal sürecinizi başlatın, Superonline uğraşsın. Hem maddi hem manevi yorgunluk yaratmaktan başka hiçbir hizmeti yok bu kurumun!

 • 06 Nisan
  16:17

  Şikayetinizin çözümü için sizi 2 kez aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

 • 06 Nisan
  10:02

  Şikayetinizin çözümü için sizi 0850 222 0 222 nolu hattan 06.04.2016 10:01'de aradık ancak ulaşamadık. Gün içerisinde bu numaradan tekrar arama gerçekleştireceğiz.

 • 06 Nisan
  09:07

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE