06 Nisan 2016

Superonline Nakil İşlemim de Sorun Çıkarıyor!

Bulunduğum bölgede fiber internet bağlantım bulunmaktaydı. Ancak taşındığım adreste telefon dahil hiçbir alt yapının bulunmadığını bana bildiren Superonline ekibindeki arkadaşımızın üzerine 50 kere arandım. Alt yapı yok dendiği takdirde yeniden talep oluşturuyormuşuz! Hem alt yapı yok diyorsunuz, hem kullanımı kapatmıyorsunuz, hem sorunu çözmeyip uzatıyorsunuz, çalışanlarınızdan da bihabersiniz!

Kendi çalışanınızın "alt yapınız yok" şeklinde verdiği bilgiyi ya hiçe sayıyorsunuz ya da insanları bu şekilde taciz etmek hoşunuza gidiyor. Taahhüdü imzalamadan önce her şey çok güzel ama! Sorun düzeltilmediği halde hukuki işlem başlatacağım.

Kübra 46 Okunma

Cevaplar

 • Kübra 08 Mayıs 2016

  Halada durum çözüme kavuşabilmiş değil. 1 ay önce iade ettiğim modemin irsaliyesi için günde 20 tane mail atıyorum. Bir türlü mutabık olamadık. İlgisiz alakasız bir kurum!

 • Kübra 14 Nisan 2016

  Tarafınızdan herhangi bir ulaşım sağlanmamış olup sürecin ilgisiz ve sorumsuzca devam ettiğini bildirmek isterim. Üstelik yavaş ilerleyen süreçte faturanız kullanım yapılmamasına rağmen tarafıma yansıtılmaktadır. Konuyla ilgili tazminat davası açmış bulunmaktayım. Diğer arkadaşlara da tavsiyemdir. 16 gündür çözülemeyen bir sorunla uğraşmak yerine hukuksal sürecinizi başlatın, Superonline uğraşsın. Hem maddi hem manevi yorgunluk yaratmaktan başka hiçbir hizmeti yok bu kurumun!

 • Superonline Müşteri Temsilcisi06 Nisan 2016

  Şikayetinizin çözümü için sizi 2 kez aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

 • Superonline Müşteri Temsilcisi06 Nisan 2016

  Şikayetinizin çözümü için sizi 0850 222 0 222 nolu hattan 06.04.2016 10:01'de aradık ancak ulaşamadık. Gün içerisinde bu numaradan tekrar arama gerçekleştireceğiz.

 • Superonline Müşteri Temsilcisi06 Nisan 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön