Superonline Nakil İşlemim 17 Gündür Yapılmadı.

Mesut A. |

Nakil işlemim 17 gündür yapılmadı. Normalde 7 gün içinde yapacaklardı. İnternetimi iptal edelim o zaman dedim 72 saat içinde geri döneceklerdi ona bile tenezzül edip dönmediler. Bu kadar uzun sürer mi iptal işlemi?

Hayır bağlayacaksanız bağlayın internetimi yoksa iptal edin. 2015 yılındayız. Bu kadar uzun mu sürer internetin bağlanması. Ankara değil başka bir şehirde olsam demek ki telefonu bile açmayacaklar.

Müşteri hizmetleriyle akraba olduk her gün hızlandırılması için talep oluşturuyoruz başka bildikleri bir şey de yok.

Superonline iptal talebi no:35933**.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Devir/Nakil

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mesut A.
  23 Kasım
  12:10

  Hala Aranmadım. Bugün TTNET'ten İnternetimi Bağlatıyorum. 1 Sene daha taahhüdüm Vardı. Ama Vermemek İçin Elimden Geleni Yapacağım. BTK'ya da Gerekli Evrakları Gün İçinde Göndereceğim. Umarım En Ağır Cezayı Alırsınız.

 • Mesut A.
  22 Kasım
  14:56

  24 Saat Geçti Hala İletişime Geçen Yok...

 • Mesut A.
  21 Kasım
  15:53

  Hazır Mesajla Cevap Verip Kurtulacağınızı mı Zannettiniz. Zaten Yeterince Bekledim. Faturayı 5 Gün Geç Ödeyince 20 TL Hat Açılma Bedelini Almayı Biliyorsunuz Hemen. 17 Gün Bekledim Diyorum Size.

  Eğer Pazartesiye Kadar İnternetim Bağlanmazsa İptal İşleminden Doğacak Taahhüt Bedelini Ödemeyeceğimi Açık Bir Dille Belirtiyorum. Gerekli Tüm Yerlere de Hakkınızda Soruşturma Başlatılması İçin Dilekçe Vereceğim. Milleti Dolandırıyorsunuz...

 • 21 Kasım
  15:11

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE