Superonline Nakil İşlemi Yapılmıyor!

Esra Y. |

1 hafta önce adres değişikliği nedeniyle internet bağlantımın naklini istedim. Alan kodu değişiyor gerekçesiyle kayıt açıp bana dönüş yapacaklarını söylediler. Üç gün boyunca kimse aramadı. Tekrar ben arayıp sorunca "hızlandırma notu" düştüklerini söylediler ama üç gün boyunca yine ses çıkmadı. Bugün aradığımda ise yine bir "hızlandırma notu" düşüldü. 1 haftadır işlem gerçekleştirmeyi bırakın geri dönüş dahi almadım ama faturam işlemeye devam ediyor. Sunmadığınız hizmeti faturalandırmak ne kadar profesyonel? Fatura ödemesi gecikmiş olsaydı defalarca arardınız değil mi? Eğer bu iş kısa sürede çözülmezse kendim ve çevremdeki diğer aboneleri bu firmadan çıkaracağım.

Etiketler :

Devir/Nakil

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Kasım
  10:00

  Müşterimizin nakil talebi ile ilgili şikayetinin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE