Superonline Nakil İşlemi Sorunu.

Evrim Ö. |

27 ağustos 2014'den beri Van ilinden İstanbul'a internet hattımın nakil olmasını talep ettim. Fakat 2 kasım itibariyle hala naklim yapılmadı ve buna dair bir geri dönüş tarafıma sağlanmadı. Müşteri hizmetlerini defalarca aramama rağmen bir çözüm bulunmadı. Hattımı kapattırmak istediğimde ise taahhüt nedeniyle önüme kabarık bir fatura çıkardılar. Sorunun Türk Telekom'dan kaynaklandığını söylediler fakat Türk Telekom'un genel merkezine gittiğimde evime internet bağlanması için herhangi bir sorun olmadığı yanıtını aldım.

Superonline bu işi oyalıyor ve suçu Telekom'a atıyor. Yetkililerin bir an önce bu işlemi sona erdirmesini talep ediyorum. Yoksa bu durumla ilgili tüketici derneğine şikayette bulunacağım.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Kasım
  11:46

  Müşterimizin nakil talebi ile ilgili şikayetinin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir.

  "Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  TURKCELL SUPERONLINE