Superonline Nakil İşlemi Sorunu.

Efe O. |

14 Haziran tarihinde nakil işlemi için servis sağlayıcıma başvuruda bulundum. Üzerinden 35 gün geçmesine rağmen bana hizmet hala sağlanamıyor ve bahane olarak T********* altyapı yetersizliği sunuluyor. Anlaşmanın fes edilmesi talebinde bulunduğumda ise bana yüklü miktarda iptal bedeli çıkarılıyor. Her hangi bir destek ve hizmet görmediğim internet hizmetine de para ödemek istemiyorum.

Hukuki kanallar vasıtasıyla üyeliğimin bana ek bir ücret talep edilmeden bitirilmesini istiyorum. Gereğinin yapılmasını ve bana geri dönüş sağlanmasını rica ederim.

Etiketler :

Fatura Gönderimi Devir/Nakil

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Ağustos
  13:48

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 22.08.2016 13:48’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Efe O.
  26 Temmuz
  10:23

  Hem bu siteden hem de BTK şikayet den yazdığım halde sorunumu çözmeye yönelik hiçbir girişimde bulunmamışlardir. 14 Haziran dan bu yana Aydın merkezden Kuşadası na nakil gerçekleştirmeyi beceremeyen bir firma sakın ama sakın varolan internet tarayıcınızı bu firmayla degistirmeyin

 • 19 Temmuz
  09:24

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE