Superonline Nakil İşlemi Sorunu!.

Emre K. |

Yaklaşık 6 gün önce Superonline internetimi yeni taşındığım daireme nakil almak için online nakil işlemlerinden başvurumu yaptım. Bana 3 gün içerisinde işlemenizin yapılması için kayıt açılmıştır iletisi içeren bir mesaj gönderdiler.

6 gün oldu aradım ve aynen şunları söylediler; beyefendi sizin işleminiz de bir sıkıntı olmuş vs. Bizde bugün size haber verecektik kaydınızı yeniden almak zorundayım. 6 gün hiçbir işlem yapılmadan bekletildim birde işlemi tekrar kayıt altına alıp benden 7 iş günü daha beklememi istiyorlar. Peki günlerdir ne yaptılar diyorum bilmiyorlar, şikayet etmek için numara istiyorum yok diyorlar ben bu kadar acizlik hayatımda görmedim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Devir/Nakil

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emre K.
  19 Eylül
  16:47

  Hiçbir sorunum çözülmedi aradıklarında geçen zamanın telafi edilmesi için hiçbir şey yapamayacaklarını söylüyorlar yani yine 7 iş günü acaba yapacaklar mı işlemimi diye bekleyeceğim. Çözüm değil sadece durum bildirip gecistiriyorsunuz böyle hizmet olmaz

 • 18 Eylül
  17:21

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış ve müşterimiz ile 18.09.2015 17:21:19 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize nakil süreci hakkında bilgi verilmiştir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 18 Eylül
  16:12

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE