Superonline Nakil İşlemi Olmayan İnternetin İptal Edilmemesi Firmanın Hizmet Vermemesi!

Halil M. |

18 gün önce evimi taşıdığı için internetimin nakli başvurusunu yaptım. 7 iş gününde tamamlanacağı söylenen işlem yapılmadı ve sebebiyle ilgili defalarca aradık her gün 72 saat içinde halledilecek mesajı geliyor ve çözülmüyor. Müşteri hizmetleri "Türk Telekom altyapı vermiyor çözemezsek 3 iş gününde taahhütsüz iptal edeceğiz" dedi yine ses yok. Tekrar arıyoruz bir diğer çağrı görevlisi "arkadaşım yanlış söylemiş" diyor "belli değil ne zaman yapılır gün veremem" diyor "yapılmazsa iptal edeceğiz" diyor. Şimdi ben bu interneti işim için kullanıyorum ve 18 gündür zararım faturalarıyla ödenmez maddi manevi zora sokup hiçbir konuda bilgi veremeyen bir sistem oluşturup boşuna insanları yıldırmak için uğraşıyorlar. Ayrıca hala hazırda fatura yollamaya devam ediyorlar. İstiyorlar ki biz taahhüdü bozup iptal ettirip parasını ödeyelim. Nakil olmuyorsa neden iptal edilmiyor! Kaç ay beklemeliyiz!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Devir/Nakil

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Ekim
  18:19

  Şikayetinizin çözümü için sizi gün içerisinde aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

 • 11 Ekim
  10:29

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE