Superonline Nakil İşlemi Gecikti.

Hakan Ü. |

Yaklaşık 20 gün önce adres değiştirdim fakat halen internetim bağlanmadı. Superonline T****'in geleceğini söylemekte fakat 20 gündür kimsenin geldiği gittiği yok. 5-6 defa Superonline müşteri hizmetleri ile görüştüm. Tek yaptıkları hızlandırma maili atmak aciliyet bildirmek. Bunun dışında hiç bir çözümleri yok. Yani T***gibi rakip bir firmanın insafına kalmış vaziyetteyiz. 3 ay sonra gelseler hiç bir şey diyemeyeceğiz. Ancak Superonline'ın müşterilerini T***in bu kadar mağdur etmesine seyirci kalması da kabul edilebilecek bir durum değil. Superonline'ın bu konuda biran önce aksiyon almasını bekliyorum.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakan Ü.
  18 Mart
  23:32

  Sonunda aboneliğimi iptal ettim.

 • Hakan Ü.
  02 Ekim
  11:05

  45 gün oldu halen ses seda yok. Artık işlemi iptal etmek istiyorum bu seferde cayma bedeli istiyorlar. Hem aylarca hizmet veremeyeceksin hem iptal etmek istendiğinde bir sürü para isteyeceksin. Yıllarca internetsiz şekilde, bir imza attık diye Superonline'ın hizmet getirmesini beklicez heralde. Her türlü yasal başvuruyu yapıcağımıda bildiririm.

 • Hakan Ü.
  11 Eylül
  18:07

  Hiç bir çözüm bulamadılar. Ne çıkıp neden bağlanmadığını söyleyebiliyorlar nede ne zaman bağlanacağı konusunda herhangi bir şey..

 • Hakan Ü.
  10 Eylül
  09:49

  Evet aradılar mesaj attılar 72 saat içerisinde sorununuzu çözeceğiz dediler. Her zamanki gibi hiç bir şeyi hızlandırmayan hızlandırma mailleri attılar.72 saatte doldu..Sonuç: Sıfır....

 • 06 Eylül
  00:41

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE