13 Eylül 2013

Superonline Nakil İşlemi!

Ev değişikliği nedeni ile fiber olan internet hattımızın naklini talep ettik. Fakat yeni taşındığımız yerde fiber bağlantı mümkün olmadığı için tarife değişikliğiyle ADSL bağlantıya geçtik. Modem değişikliği gerektiği için de modemimizi değiştirdik. Bize 72 saat içinde internetimizin bağlanılacağı söylendi.

Modem değişikliği 31 Ağustos'ta yapılmıştı yani üzerinden 13 gün geçti. Her gün bir ya da iki kez müşteri hizmetlerini aradık fakat hiç bir çözüm yok. İş nedeniyle evde İnternet kullanmamız gerekiyor 13 gündür sıkıntı içindeyiz. Bu mağduriyetimizin giderilmesini ve internetimizin hemen bağlanmasını istiyoruz. Yoksa taahhüdün bedelsiz iptalini istiyorum.

Selda 83 Okunma

Cevaplar

  • Selda17 Eylül 2013

    Şikayetim üzerine hiçbir çalışma yapılmadı. Hatta hiçbir yetkili tarafından durumla ilgili aranmadım. Bu sorun daha ne kadar devam edecek çok merak ediyorum. Superonline işini iyi yapan kurumsal bir firma olarak bilinir fakat bu yaşadığım problem hiç de öyle olmadığını gösteriyor ve eşe dosta hizmet memnuniyetsizliğimi bildiriyorum ki onlar da mağdur olmasın! Superonline çağrılarıma ne kadar daha cevapsız kalacak acaba?

  • Superonline Temsilcisi14 Eylül 2013

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön