Superonline Nakil İşlemi 12 Gündür Yapılamadı.

Mevlüt B. |

Nakil işlemlerinde Superonline şirketinin bana çektirdiğini hayatımda kimse çektirmemiştir. Sadece taşındım. Ne köy ne kasaba. Kocaman bir ilçeye taşındım. Tek istediğim nakil yaptırmaktı. Nakil için aradığım tarih 05.02.2016. Yani tam 11 gün olmuş. İşin ilginci nakil işlemleri için aradıktan sonra başladı. 7 iş günü süreceğini söylediler. 6 iş günü sonra aradım hesabımın iptal edildiğini ama neden olduğunu bilmediklerini söylediler! Ben aramasam zaten haberim bile olmayacak. Sonra yeni bir destek talebi oluşturdular ve 96 saat içinde cevaplanacağını ve aranacağımı söylediler. O da tabi ki olmadı. Yine ben aradım ve hala çözülme aşamasında dediler. Hala ses seda yok. Sadece nakil işlemi bu kadar basit. İşimi evden internet ile yaptığımı belirttiğim halde bu kadar duyarsızca davranılmasını kesinlikle anlayamıyorum. 3 gün içinde hallolmazsa kesinlikle mahkemeye başvuracağım.

Etiketler :

Devir/Nakil Teknik Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Şubat
  13:51

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 24.02.2016 13:49’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Mevlüt B.
  19 Şubat
  13:54

  Tekrar arandım dün ve yardım edileceği söylendi. Bugün tekrar arandım ve bana görevli kişinin aynen dediği şu: "İnternetinizi iptal ettirmişsiniz ve tekrar kullanmak istiyormuşsunuz". Ya 2 senedir kullanıyorum sizi el insaf. Şaka mı bu ya? Bir de diyorlar ki iptal olduğu için taahhüt cezası ödenecek ve tekrar abonelik 24 ay olacak dediler! Eğer bugün bu iftira ve bu internet işi çözümlenmezse yarın Superonline'ı kesinlikle mahkemeye vereceğim. Tüm konuşma kayıtları mevcut. Bu kadar profesyonellikten uzak bir iş olamaz. 2 haftadır uğradığım zararın haddi hesabı yok.

 • 17 Şubat
  15:12

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE