08 Nisan 2013

Superonline Nakil İçin 100 TL İstedi!

Bir kurulum 100 TL tutar mı.Yeni bir eve taşınıyorum dolayısıyla interneti nakil ettirmem gerekiyor . Nakil için 100 TL isteniyor. Sadece bir sokak arkası için. Bizleri kendilerine üye yapmak için ücretsiz kurulum vaat eden marka ev değiştirirken nakil ücreti alıyor.

O zaman sözleşmeye 2 sene boyunca taşınamazsınız, başka bir yere gitme hakkınız yok yazsınlar. Taahhüt ile 2 sene zincirleniyoruz kendilerine ve istedikleri her türlü yaptırıma maruz kalıyoruz. Artık bir el atılmalı bu duruma!

Altan 142 Okunma

Cevaplar

 • Altan12 Nisan 2013

  Anlamıyorum, hani arayıp telefonda bilgi verecektiniz? Ben hala aramadım.

 • Altan11 Nisan 2013

  HALA ARANMADIN!!!

 • Superonline Temsilcisi10 Nisan 2013

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • Altan09 Nisan 2013

  Bu bir sömürüdür. İlk kurulumu yaparken bedava olan hizmet sonrasında her yapacağınız nakil için 100 TL gibi alakasız bir ücret alınıyor. Nakil yaptırmazsak yerine yeni bir üyelik açtırırsak evinize gelip kurulumu bedava yaparlarken, iş nakile gelince 100 lira. Ne kadar acımasızca. Tekrar ediyorum bu bir tezatlık, evine nakil yaptırma, yeni üyelik yaptır bizde kurulumu bedava yapılım diyorsunuz. Zaten abonelerin çoğunun üyelikleri taahhütlü.Dolayısıylada nakil yaptırmak zorunda kalıyoruz. İnsani, vicdani ve matıksal olarak bizden bu parayı alamazsınız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön