Superonline Nakil Gerçekleşmedi.

Fatih K. |

Superonline fiber İnternet kullanıcısıyım, abone olurken aylık 50 TL karşılığında 2 sene taahhüt verip bedava D-Smart kampanyasından yararlanmıştım. Şu an taahhüdümün yaklaşık 6 ayını doldurmuş bulunmaktayım.

1 ay önce Superonline' a taşınmam sebebiyle aboneliğimi nakil ettirmek istediğimi bildirdim. Yeni adresimde Superonline fiber bulunmadığı için bana 3 seçenek sundular. 1. seçenek 74 TL karşılığında yeniden 2 sene taahhüt vererek ADSL, 2 seçenek 900 TL karşılığında abonelik iptali, 3. seçenek fiber İnternet altyapısı kurulması. 1. ve 2. seçenek fahiş olduğundan fiber kurulmasını talep ettim. 3 gün içerisinde bana dönüş yapacaklarını söylemelerine rağmen 2 hafta oldu hala haber yok.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih K.
  22 Ekim
  16:18

  Sizin cevap vereceğiniz sürede ben boş yere kullanmadığım internet hizmetinin parasını ödüyorum. O yüzden nekadar çabuk o kadar iyi. Ayrıca mecbur kaldık diye fiberden pahalı adsl satmak nedemek??

 • 22 Ekim
  11:46

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE