Superonline Müşterisiyle Dalga Geçen Tek Kurum!

Ahmet B. |

13 Haziran günü Superonline'dan talep etmiş olduğum cihazı aynı gün teslim alabileceğimi söylediler, bayiyi aradım teslim alabileceğimi söyledi. Bayiye gittim ödenmemiş fatura yüzünden cihazı teslim edemeyeceklerini söylediler işlemi iptal ettirdim ertesi gün faturamı ödeyip tekrar müracaatta bulundum 18 Haziran günü yine aradılar hem bayii hem müşteri hizmetleri. Bayiye ikinci kez geldim sözleşme imzaladım ama yine cihazı sistem arızası yüzünden teslim edemeyeceklerini söylediler. Sizin sistem hatanız beni ilgilendirmez müşteriyle dalgamı geçiyorsunuz gel al deyip gelincede cihazı vermiyorsunuz ve bunu iki defa yapıyorsunuz. Sosyal medyada gerekli girişimler yapılmıştır bilginize.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Modem

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Haziran
  14:18

  Şikayetinizin çözümü için sizi 2 kez aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

 • 22 Haziran
  10:37

  Şikayetinizin çözümü için sizi 0532 532 00 00 nolu hattan 22.06.2016 10:37'de aradık ancak ulaşamadık. Gün içerisinde bu numaradan tekrar arama gerçekleştireceğiz.

 • Ahmet B.
  20 Haziran
  10:25

  bugün 20 Haziran ve Superonline senden hala haber yok

 • Ahmet B.
  18 Haziran
  17:20

  5 saattir kimse aramadi aramadigi gibi problemimde hallolmadi dalga gecmenize bakin Superonline bütün her yerde şikayet edeceğim sizi

 • 18 Haziran
  14:43

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE