16 Ekim 2015

Superonline Müşteriniz Olduğuma Bin Pişmanım!

Bahçelievler mahallesinde fiber altyapı için kazmaya başladığınız an ile eş zamanlı olarak internet bağlantımı kaybettim. Her gün arayıp sorunumun giderilmediğini ve sorunumun ne olduğunu anlatıyorum. Tek cevap "arıza kaydınız oluşturuldu. " Sorunum çok basit. Yalın net kullandığım için elektrikçiler ankastrenin Telekom tarafında hangisinin bana ait olduğunu bulamıyorlar. Diğer her şey tamam. Takılacak kablonun üzerinde adım ve dairemin yazılı olduğu bir kağıt bile var. Sadece bir çalışanınızın 1 dakikasını ayırıp takılması gereken yere takması gerekiyor. 3 farklı elektrikçi çağırdım. Sonuncusu ile birlikte müşteri hizmetlerinizi bile aradık. Sonuç: yok.

Hasan 26 Okunma

Cevaplar

 • Superonline Temsilcisi09 Kasım 2015

  Turkcell Superonline ailesi olarak iletmiş olduğunuz memnuniyet için teşekkür ederiz. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • Hasan'ın Teşekkür Mesajı08 Kasım 2015

  Bugün sorunum halledildi. İnternet bağlantısının elde olmayan sebeplerle sağlanamadığı günler için herhangi bir faturalandırma yapılmadı (ki bu aynı sektördeki diğer firmalardan daha önce görmediğim nazik bir davranıştı). 3 Günde ve önemli bir gelişme yaşandığında telefonla, diğer zamanlar da SMS aracılığı ile devamlı olarak bilgilendirildim. İnternet bağlantım tekrar geldikten sonra oldukça yavaştı. Bağlantı gece sağlandıktan sonra sabah arandığımda hız sorunumda halledildi. Bu internet bağlantısı krizimin sonunda atlatılmış olmasından memnunum.

 • Hasan04 Kasım 2015

  Konuştuğumuz hiçbir şey gerçekleşmedi. Hatta, alamadığım internetin faturası çıkarıldı. itiraz etmeme ve itirazımın kabul edildiği söylenmesine rağmen... Müşteriniz olduğum için utanıyorum.

 • Hasan20 Ekim 2015

  Teşekkürler, az önce telefon ile ulaşım sağlandı. Çözüme ulaşana kadar yardımcı olacaklarını söylediler. Bende öyle umuyorum.

 • Superonline Temsilcisi16 Ekim 2015

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön