Superonline Müşterinin Problemini Çözmeden Şikayet Kapatma!

Yasemin Ö. |

3 gün önce açmış olduğum şikayet ile alakalı geri dönüş sağlayacaklarını ilettiler. Fakat 2 kere aramışlar hattım meşgul olduğundan dolayı şikayet kaydı kapatılmış. Benim problemimi çözmeden yapılan yanlış hata düzeltilmeden neyi kapatıyorlar anlamadım. Herkes ayrı ayrı bir şey söylüyor sonra bizi haksız çıkarıyorlar ama beni ancak 2 gün oyalarsınız. Pazartesi ilk işim telefon kayıtları ile dava açmak olacak. Bir de sözüm ona müşteri memnuniyetiymiş bu kelimeyi ağzına bile almasınlar.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Mart
  16:33

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 14.03.2016 16:25’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 12 Mart
  15:02

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE