17 Ekim 2016

Superonline Müşterinin İyi Niyetini İstismar Ediyor!

Yaklaşık 1 yıl önce 10 GB kotalı, 24 ay taahhütlü Superonline aboneliği yaptırdım, faturalarım 35-38 arasında geldi ve düzenli bir şekilde ödemeye devam ettim. Haziran ayında 105 TL, Temmuz ayında 149 TL, Ağustos 149 TL, eylül ayında 123 TL, ekim ayında 85 TL fatura ödemişim, ancak otomatik ödeme talimatında olduğu için hiç haberim yok. Sonra tesadüfen hesapları kontrol ederken tespit ettim ve araştırdım kota aşımı sebebiyle faturanın yüksek geldiği tespit ettim, nedeni ise okulların tatil olması ile birlikte çocukların video ve film izlemesinden kaynaklandığı tespit ettim. Ardından hemen müşteri hizmetleri aradım ve her an abonelerine ulaşan müşteri temsilcilerinin bu tablo karşısında neden bilgi vermediklerini, neden bilgi SMS'i göndermediklerini sordum ve mantıklı hiçbir cevap alamadım. Mail yoluyla tutumlarının etik olmadığını olmadığını bildirdim, ancak cevap alamadım.

Aslı 528 Okunma

Cevaplar

 • Aslı 26 Ekim 2016

  Konuyla ilgili iç hukuk yollarının birinci adımı olan tüketici hakem heyetine müracaat evraklarını gönderdim, buradan menfi bir sonuç aldığım takdirde tüketici mahkemesine başvuru yapmayı düşünüyorum. Ulaşabildiğim tüm hukuksal yollardan hakkımı arayacağım.

 • Aslı 23 Ekim 2016

  Bir kere müşteri hizmetlerinden aranmışım. Onun dışında ne arayan, ne de soran var, ben musaitim istedikleri zaman arayabilirler.

 • Superonline Temsilcisi17 Ekim 2016

  Şikayetinizin çözümü için sizi gün içerisinde aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz

 • Superonline Temsilcisi17 Ekim 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön