Superonline Müşterilerinizi Niye Mağdur Etmek İçin Elinizden Geleni Yapmaktasınız?

Alpaslan P. |

Metronet kullanıcısı idim, adres değişikliği yaptım, müşteri hizmetlerine bildirdim. Mail yoluyla talebinizi yazın dediler. Mail gönderdim yaklaşık 1 ay geçti hale beni arayacaklar, ilk mailin üzerine dört tane daha gönderdim. Onlara da cevap yok, müşteri hizmetlerini arıyorum ilgilenen yok, herkes bir tarafa bağlıyor, Metronet zaten hiç bakmıyor.

Düşürebilirsen müşteri hizmetlerindeki kişiler bizim yapacağım bir şey yok sıraya kondunuz sizi en kısa zamanda arayacağız diyorlar ve kapatıyorlar, böyle bir saçmalık olur mu? Ben bir buçuk aydır hizmet almıyorum ve fatura tahsisi istiyorsunuz. Daha öncede fatura gözükmediği halde ödeme yapmadığım için interneti kesmesini biliyorsunuz. Lütfen çöz.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Alpaslan P.
  31 Ağustos
  14:08

  sizler bizlerle dalga geçmektesiniz aslında insan yerinede koymuyor,sagılacak inek olarak görmektesiniz.kardeşim ne sizin internetinizi nede szi istiyorum.benim üyeliğimi iptal edin yeter.sizlere kaç sefer meil attım .lütfen yeter
  artık

 • Alpaslan P.
  31 Ağustos
  14:03

  ne arayan ne soran sanırım böyle bir şirket yok.madem hizmet vermiyorlar üyeliğimizi iptal etsinler

 • 21 Ağustos
  20:51

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE