28 Mart 2013

Superonline Müşterilerine İlgisiz!

Ben Superonline dışında başka bir kurum tarafından internet ve telefon hizmeti almaktayım. Yaklaşık 8 aydır Superonline hizmeti almak için resmen savaşıyorum. Sorun şu 24 daireli binamızın gerekli başvuru ve görüşmeler daha önce apartmanımıza gelen çalışanlar tarafından yapılmasına rağmen hiç bir şekilde gerekli adımın atılmaması.

Binamızım önünden Fiberoptik kablo tesitatı geçmesine rağmen hiç bir şekilde başvurumuza yanıt alamıyoruz daha doğrusu bir ilgili ve temsilci ile görüşemiyoruz.

İlimizde ki bayiliğe gidiyoruz tecrübesiz bir bayan müşteri temsilcisini aramamızı söylüyor.
Müşteri hizmetlerini aradığımızda ise bize ilçemizdeki bayiliğe başvurmamızı söylüyor. Yardımcı olan yok.

Mustafa 41 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa 10 Nisan 2013

  hiç bir şekilde geri dönüş yapılmadı

 • Mustafa 10 Nisan 2013

  Arkadaşlar hiçbir şekilde bana ulaşmadılar. Ne bilgi için ne de çözüm için. 1 de aradılar kısa süre çaldı yetişemedim. Arkasına ben aradım, adresimi ve tel no mu isteyip geri dönüş yapılacak dediler. Ancak yine s.online klasiği geri dönüş yapmadılar :/

 • Mustafa 03 Nisan 2013

  Ben Superonline dışında başka bir kurum tarafından internet ve telefon hizmeti almaktayım. Yaklaşık 8 aydır Superonline hizmeti almak için resmen savaşıyorum. Sorun şu 24 daireli binamızın gerekli başvuru ve görüşmeler daha önce apartmanımıza gelen çalışanlar tarafından yapılmasına rağmen hiç bir şekilde gerekli adımın atılmaması. Binamızım önünden Fiberoptik kablo tesitatı geçmesine rağmen hiç bir şekilde başvurumuza yanıt alamıyoruz daha doğrusu bir ilgili ve temsilci ile görüşemiyoruz. İlimizde ki bayiliğe gidiyoruz tecrübesiz bir bayan müşteri temsilcisini aramamızı söylüyor. Müşteri hizmetlerini aradığımızda ise bize ilçemizdeki bayiliğe başvurmamızı söylüyor. Yardımcı olan yok.

 • Mustafa 03 Nisan 2013

  Ben böyle birşey görmedim hiç bir şekilde çözüm için bana dönülmedi. Ben böyle kalitesiz bir müşteri hizmetleri görmedim. aynı tür şikateti ttnet için de yaptım ancak onlar çok kaliteli bir şekilde ilgilendiler. Ayıp size.

 • Superonline Temsilcisi31 Mart 2013

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön