Superonline Müşteri Temsilcisinin Sorumsuzca İşleri!

Emrah Ş. |

54284*** numaralı kendi adıma olan 08/2015 tarihli 3 ay ücretsiz sonrasında 49 TL olan başvurum apartmanda boş port olmadığı söylenerek, defelarca aramama şikayet etmeme rağmen tam 6 ay bekletildi. Daha sonrasında bölge müşteri sorumlusu olduğunu söyleyen Y**** adında bir Turkcell Superonline çalışanı bana bu mağduriyetimi gidermek ve apartman yöneticisi olduğumu baz alarak yönetici tarifesinden 1 yıl ücretsiz olarak internet vereceğini söyledi ve sabit numaramızı taşımamızda yardımcı olacağını bildirdi, bende inanarak kabul ettim. Ama apartman yöneticisi annem olduğu sabit hattımız annemin üzerine olduğu için onun adına başvuru yapmamız gerektiğini, eski 6 aydır uzayan abonelik ile kaydımı kapatmamı ve 553006** numaralı kayıt ile annemin adına açması gerektiğini söyledi. Bundan sonra 4 ay boyunca hat devri ve tarife geçişi yapmadı en az 30 defa telefon ile aramama rağmen telefonları açmıyor...

Etiketler :

Kampanyadan Faydalanamama Habersiz İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Mayıs
  15:58

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 26.05.2016 16:33’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 11 Mayıs
  16:21

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE