Superonline Müşteri Temsilcisinin Bekletme Süresi!

Taner E. |

Superonline internete geçiş yaptım ancak bir taahhüdüm olduğu için 700 TL fiyat fatura edildi üye geçişimi yaparken taahhüdünüz varsa zararı Superonline tarafından karşılanacaktır diye söylediler, sonradan müşteri temsilcisi ile konuştuğumda 150 TL'sini faturanızdan düşebiliriz dediler bende iptal etmek istediğimi T**'e geri geçmek istediğimi söyledim telefon hatlarında aktarmalar başladı o müşteri temsilcisi tam 40 dakika telefonda beni bekletti yoğun olduğu söylendi, büyük bir yalan saat akşam 22:00'da aradım hemen bağlandı iptal edeceğimi söyledim aktarıyorum diye 40 dakika beklettiler. Superonline iptal ücreti olarak 150 TL yansıttı. Superonline'da kalite yok insanı adam yerine koyan yok 40 dakika telefonda nasıl bekletilir insan sinir krizlerine girer. Bu operatör bir daha her ne olursa olsun kalitesiz.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Şubat
  11:12

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 12.02.2016 11:11’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 12 Şubat
  09:20

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE