İlhan D. Teşekkür Mesajı

Şikayetvar sitesine yazdığım şikayetim sonrası ziyaretimize gelen sayın Özlem SAVAŞ hanıma ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.

Superonline Müşteri Temsilcisinden Şikayetçiyim.

İlhan D. |

Şirket olarak ocak 2014'te Superonline ile internet ve telefon hatlarımızın Superonline'a taşınması konusunda anlaşma imzaladık. Anlaşma sonrası internet hattımızın taşınması işlemi gerçekleştirildi.

Bu işlem gerçekleştirildikten sonra bir daha Sol firmasından bizimle ilgilenecek bir muhatap bulamadık. En son adının O.. K... olduğunu öğrendiğim müşteri temsilcimiz telefonda benimle dalga geçme cüretini gösterdikten sonra bu yazıyı yazmaya karar verdim. Çalıştığım şirket büyük bir şirket iken ben muhatap bulamıyorsam kimse kolay kolay muhatap bulamayacaktır.


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İlhan D.
  19 Kasım
  11:45

  Şikayetvar sitesine yazdığım şikayetim sonrası ziyaretimize gelen sayın Özlem SAVAŞ hanıma ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.

 • 05 Eylül
  00:58

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE