Superonline Müşteri Temsilcisi Yanıltmaca!

Hakan A. |

27 Ocak 2016 tarihinde başlayan bir sorun. Sorun kesinlikle tarafıma ait değil. Müşteri temsilcisinin, müşteri kazanmak amacı ile sistem 24'ü destekliyor diye satışını yaptığı bir paket. Fakat benim sistemin bunu desteklemiyormuş. Ve bunu çözmek için 22 gündür uğraşan ama adı ''çözememe merkezi'' olan bir kurum. Bilgisayar başında 5 dakikada uğraşıp paket satışını geri alacaklar ve modem değişecek. Ortalama 2 günlük bir uğraştan bahsediyoruz. Ama kaç 2 gün geçti. Bundan sonra asla Superonline ve Turkcell kullanmayacağım İnsanı bu kadar mağdur ettikleri yeter.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Çağrı Merkezi Personel Davranış

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Mart
  13:14

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 18.02.2016 17:16’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Hakan A.
  21 Şubat
  21:45

  Konu ile ilgili halen tarafıma geri dönüş yapılmadığını ve sorunumun giderilmesi için hiçbir çaba sarf edilmediğini bildirmek isterim.

 • 18 Şubat
  09:29

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE