Superonline Müşteri Memnuniyetsizliği!

Serkan Ö. |

Turkcell Superonline firması Digiturk firmasını da ortak edinmiş ve bizim kendilerininde haberi olmaksızın, bir pakete üyelik yapmışlardır. Bizi telefon ile arayarak 2 yıllık taahhüt süremizin dolduğunu ve İnternet + Digiturk birlikte, 64- TL olan bir pakete üye yapacaklarını söylediler. Daha sonra kendi kafalarına göre 57 - TL İnternet ve 22- TL tutarında bir pakete onayımız olmadan üyelik yaptılar. 3 haftadır, kendileriyle görüşmeme ve e-mail atmama rağmen hiçbir şekilde çözüm olacak bir biçimde dönüş yapamamışlardır. Müşteri ilişkileri ve iş takibi çok kötü. Kendi hatalarını düzeltmiyorlar. Haksız ve onaysız olarak bizden para tahsilatı yapılıyor.

Etiketler :

Üyelik / Paket İptal Habersiz İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Haziran
  21:48

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 06.06.2016 19:19’da görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 06 Haziran
  15:28

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE