Superonline Müşteri Hizmetlerinin Yetkisizliği!

Erhan A. |

Superonline internet satın aldım ve 15 gündür bağlanmasını bekliyorum. Başvurudan sonra 9 gün geçti ve kimse aramıyor ilgilenilmiyor. Bu ilgisizliği şiddetle kınıyorum. Müşteri hizmetlerinden aldığımız cevap günlerdir "not aldık ileteceğiz" aboneliğimi iptal ettirmek istiyorum, telefon hattım dahil.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Teknik Servis Kurulum

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erhan A.
  19 Ağustos
  14:25

  İlgi ve alakanız sıfır. Sorunum Turkcell ilgisizliği yüzünden çözülemedi abonelik başvurumu iptal ettirdim ve TTNET bağlattım.

 • Erhan A.
  12 Temmuz
  14:30

  Aoeunum çözülmedi Superonline i iptal ettirdik. Türk Telekom mudurlugu Yalova ilinde yok. İslerini yapmiyorlar. Gerekenin yapılmasını rica ederim

 • 08 Temmuz
  12:47

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 08.07.2016 12:45’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 08 Temmuz
  09:14

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE