Superonline Müşteri Hizmetleri Yardımcı Olmuyor!

Ahmet Y. |

1 Aralık 2015 tarihinde internet kesildi. Bunun üzerine müşteri hizmetlerine ulaşmaya çalıştım. Ancak dakikalarca her defasında bekletilmeme rağmen ulaşamadım. Kurumsal müşteri temsilciliği aracılığı ile bireysel müşteri temsilciliğine ulaştım. Şikayette bulundum.
Şikayet biriminden M. bey sicil 90037598 aradı, hiçbir şey yapılamayacağını belirtti.
Yani dakikalarca Turkcell sizi telefonda bekleterek paranızı bu yolla alıyor ve cevap olarak da ne müşteri hizmetlerine ne aramaların düşülmesini ilişkin bir işlem yapmıyor. Siz ne derseniz diyin bizim yapabilecek hiçbir şeyimiz yok. Siz bu şekilde arayacaksınız biz cevap vermesek de sizin paranız ödenmeyecek işlem yapılmayacak.

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet Y.
  06 Haziran
  22:42

  hiçbir sonuç yok.
  Yaptık dedikleri aradık dedikleri falan kandırmaca sadece

 • 02 Aralık
  10:49

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 02.12.2015 10:49 tarihinde aranarak görüşülmüştür ve müşterimize konu hakkında detaylı bilgi verilmiştir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Ahmet Y.
  01 Aralık
  16:31

  Bekliyorum. Ne kadar sürecek sonuçlanması:)

 • 01 Aralık
  16:23

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE