Superonline Müşteri Hizmetleri Yanlış Bilgi Veriyor!

Adil A. |

Aylık 59 TL ödeyerek 1 yıllık öğrenci tarifesine taahhütte bulundum. 01.01.2016 tarihinde taahhüt süremin dolması sebebiyle 1 ay önceden müşteri hizmetlerini arayarak aboneliğimin eşimin üzerine aktarıp, eşimin de öğrenci olması sebebiyle kendisinin abonelik kaydı üzerinden mevcut kampanyadan yararlanıp yararlanamayacağı hakkında bilgi istedim.

Müşteri Hizmetleri, taahhüt süresi dolduğu tarihte dilekçe göndererek aboneliğimin eşimin üzerine aktarılabileceğini ve kendisinde öğrenci olması kaydıyla 59 TL'lik öğrenci tarifesine üye olabileceğini söyledi. Fakat dilekçe gönderdikten bir gün sonra bunun mümkün olmayacağı müşteri hizmetleri tarafından aranarak bildirildi. Bu durumun çözülmesini diliyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Üyelik / Paket Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Ocak
  12:58

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 10.01.2016 12:55’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 07 Ocak
  11:12

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE