Superonline Müşteri Hizmetleri Telefonu Yüzüme Kapattı!

Salih S. |

Superonline kapattırmak için müşteri hizmetlerini aradım. Bize danışılmadan ve sorulmadan taahhüt uzatıldığını öğrendim. Müşteri hizmetlerindeki M******** isimli arkadaş bana hiç fırsat vermeden kesintisiz konuştu ve saygısız bir şekilde telefonu yüzüme kapattı.

Siz bu arkadaşları telefonları suratımıza kapatsınlar diye mi koyuyorsunuz? Hiçbir şekilde yardımcı olunmadı ben bu konuyu bilemem onu bilemem den başka bir yere varılmadı. Ben mağduriyetimi nereye bildireyim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Davranış Üyelik / Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Salih S.
  30 Ağustos
  17:09

  Müşteri hizmetleri beni arayıp sanki ben onları aramışım gibi buyurun ne vardı dedi. Bende siz aradınız siz buyurun dedim. Şikayetim üzerine aramışlar ve yapılan şeyi inkar ettiler neredeyse telefonu o kapatmamıştır ben kapatmışım neyse iptal ettirmek istiyoruz dediğimizde bizi bayağı bi uğraştırdılar. Geçen aradığımda insaflı biri çıktı da yardımcı oldu yoksa iptal ettiremeyecektik. 2 yıl kullandığım modemi geri gönderdim. Bakalım bize ne kadar fatura edecekler.

 • 24 Ağustos
  12:27

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 23.08.2015 17:30 tarihinde aranarak görüşülmüştür ve müşterimize konu hakkında bilgi verilmiştir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 24 Ağustos
  09:57

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE